HVEM ER VI

Styregruppen for Maritime Kulturdage:

CVR: 32956319

Formand:
Preben Jensen
Mobil: 31 23 56 10
Mail: preben@maritimekulturdage.dk

Næstformand:
Kristian V. Jensen
Mobil: 20 85 33 94
Mail: kristian@maritimekulturdage.dk       

Kasserer:
Hans Thomsen
Mobil: 51 33 83 17
Mail: hans@maritimekulturdage.dk 

Sekretær:
Jeanette Hjorth
Mail: jeanette@maritimekulturdage.dk

Flemming Erichsen
Mail: flemming@maritimekulturdage.dk 

Robert Kaas
Mobil: 22 93 95 20
Mail: robert@maritimekulturdage.dk 

Lene Borup
Koordinator for børnearrangementer, musikalske aktiviteter, mad og drikke
Mobil: 21 42 34 78
Mail: lene@maritimekulturdage.dk

Peter Frølich Andersen
Ansvar for området omkring Fiskerihavnen, pålidelighedssejlads mm.
Mobil: 40 40 49 56
Mail: peter@maritimekulturdage.dk

Rasmus Erichsen
Mail: rasmus@maritimekulturdage.dk     

Trine Hainer Madsen
Koordinator for aktiviteter på FLS Korsør
Mobil: 72 60 41 14
Mail: trine@maritimekulturdage.dk